Ceník

Základní rozdělení cen. Nebojte se napsat o bližší informace.

* Souhrnný balíček – exteriérové focení probíhá formou procházky, ze které vznikne spousta akčních i portrétových fotografií. Všechny vyfocené fotografie zpracuji a upravené Vám je zašlu v dárkové krabičce na USB disku. Budete tak mít vzpomínku z celého našeho setkání. V interiéru se nejedná o procházku, ale i tak měníme více poloh, oblečení apod. I zde je tedy z čeho vybírat. Tento balíček se také hodí pro narozeninové a jiné oslavy, kde je vždy co fotit.

** Základní ceník – tento balíček obsahuje pouze základních 15 ks fotografií. Emailem Vám zašlu přístup  k náhledu fotografií do uzamčené Online galerie, kde si fotografie sami vyberete.  Je možné vybrat fotografií více, kdy každá další je za cenu 100 Kč/ks. Všechny vybrané fotografie Vám poté v plné velikosti zašlu pouze elektronicky na email.

*** Svatební ceník – každá svatba je naprosto jedinečná. Nejlepší je osobně se setkat a probrat celý průběh Vaší svatby, včetně Vašeho očekávání ode mne, jakožto fotografa. Zda chcete nafotit komplet celý svatební den, nebo například jen obřad. Podle Vašich požadavků se domluvíme na ceně. Veškeré upravené fotografie Vám poté předám v dárkové krabičce na USB disku. Počet není nikterak limitován, předám vše, co se nafotí. Z celého svatebního dne to bývá cca 300 – 500 (i více) fotografií. Za příplatek Vám mohu zpracovat Svatební fotoknihu od společnosti Saal digital.

Doprava – je zdarma po Praze a Středních Čechách. Při fotografování ve vzdálenějších místech si účtuji 5Kč/1km.

Dárková krabička s USB diskem:

Dodatečné informace: 

Náhledy fotografií dodám do 14 dnů od focení.

Neupravené fotografie neposkytuji!

Cena služby je splatná v den po focení.

Ceník je platný od 1.6.2018.