Ceník

Základní rozdělení cen. Nebojte se napsat o bližší informace.

* Oslavy a jiné události – focení probíhá v reportážním stylu. Zachytím průběh celé akce a veškeré fotografie se základní retuší Vám dodám na USB disku.

** Základní ceníkrodinné, těhotenské, newborn lifestyle – focení probíhá v exteriéru, popř. u Vás doma. Veškeré fotografie Vám zašlu k náhledu do Online galerie. Sami si určíte, jaké fotografie chcete a platíte podle jejich počtu. Tedy např. 20 ks vybraných fotografií = 1000 Kč + (50 * 20) = 2000 Kč.  Všechny vybrané fotografie Vám poté v plné velikosti zašlu elektronicky na email. Více informací k focení naleznete zde

*** Svatební ceník – každá svatba je naprosto jedinečná. Nejlepší je osobně se setkat a probrat celý průběh Vaší svatby, včetně Vašeho očekávání ode mne, jakožto fotografa. Zda chcete nafotit komplet celý svatební den, nebo například jen obřad. Podle Vašich požadavků se domluvíme na ceně. Veškeré upravené fotografie Vám poté předám v dárkové krabičce na USB disku. Počet není nikterak limitován, předám vše, co se nafotí. Z celého svatebního dne to bývá cca 300 – 500 (i více) fotografií. Za příplatek Vám mohu zpracovat Svatební fotoknihu od společnosti Saal digital.

Doprava – je zdarma po Praze a Středních Čechách. Při fotografování ve vzdálenějších místech si účtuji 5Kč/1km.

Dárková krabička s USB diskem:

Dodatečné informace: 

Náhledy fotografií dodám do 14 dnů od focení.

Neupravené fotografie neposkytuji!

Cena služby je splatná v den po focení.

Ceník je platný od 1.9.2019.