O mně

JAK JSEM SE K FOCENÍ DOSTALA A PROČ MĚ TO TAK BAVÍ :)

  .
Jmenuji se Šárka Kejhová a jsem manželka úžasného chlapa Jirky a matka skvělých synů Matěje a Patrika. Díky nim si mohu plnit svůj sen a věnovat se fotografování.
 .

Již od dětství jsem měla v ruce foťák. Nikdo nedokázal pochopit, proč pořád každou situaci musím dokumentovat, pak ale vždy byli všichni rádi, že fotky mají a díky nim tak i krásnou vzpomínku na danou událost. Fotografie pro mě vždy byla možností, jak zachytit okamžik, který se již nebude opakovat.

Když fotím, snažím se hlavně zachytit sílu okamžiku a především emoce. Spokojená jsem jen tehdy, když z fotografií čiší radost ze života a vzájemné pouto mezi lidmi. Miluji fotit doteky, objímání a vzájemnou blízkost.

 .

Ráda nafotím celý Váš životní příběh – zamilované rande i žádost o ruku, svatební den, těhotenství i právě narozené miminko, batolátka i oslavu prvních narozenin Vašich dětí. Pokračovat můžeme i další roky s rodinnými fotkami.

 .

Naše fotografické setkání můžeme uskutečnit buď přímo u Vás doma, tedy fotografie v lifestylovém stylu, přesně tak, jak je Vám to přirozené, nebo kdekoliv v exteriéru při denním světle. Určitě společně najdeme to pravé místo, které bude vyhovovat všem.

 .

 .

 .

 .

.

.

    .………………………………………………………………………..


Rezence

Co o mně napsali...

Radka

Já když chci fotku, tak mi jde hlavně o to, aby se zachytil moment, aby to vyjádřilo to, co ta fotka pro mě znamená, proč ji chci…aby prostě zachytila to krásné a uchovala to. A to si myslím, že ty umíš. Důkazem jsou tvé fotky. Žádného z těch lidí, co jsi fotila neznám, ale mám z těch fotek super pocit. A když se pak dotyčný podívá na fotku a rozzáří se mu očička, protože ta fotka mu připomene ten moment, tak si nikdo na cenu ani nevzpomene. Řekne si: “To je super fotka”….a o to tu jde!!!!” 

.

Kristína – portrétní focení

“Šárce bych chtěla poděkovat za příjemně strávený čas při focení. Skutečně jsem si to užila a bavilo mne to, protože Šárka je profesionál a zároveň citlivý a vnímavý člověk, což je pro tuto profesi zásadní. A výsledek… nelze vše vyjádřit pouze slovy. Fotky jsou nádherné a i nefotogenická osoba jako já, vypadá na fotkách opravdu dobře. 🙂 Šárku mohu jen doporučit!! Ještě jednou moc děkuji a už se těším na další focení.”